Teknede Yaşam Nasıl Olur

kiralık tekneler

Bir kaç aile yada dostlarınızla birleşerek tekne kiralayıp mavi yeşil koylarda duraklayarak ve teknenizde sadece siz, sevdikleriniz ile bir arada tatil yapmak cazip değil mi ?

Yunan ve Türkiye kıyılarında teknenizin doğanın ve yeşilin size özel olduğunu hissederek huzur içinde seyir yaptığınızı düşünün.

Bu kiralık tekneler Türkiye’nin ege kıyılarında ahşap olarak inşa edilmekte ve kendi yapımlarını nesilden nesile baba oğul veya çıraklıktan aktarmakta. kiralık tekneler her kitleye hitap etmekle birlikte konforu ve teknolojiyi içinde barındırarak yapılmakla beraber yaşan standartlarınızın üzerinde beklentinizi karşılayacak derecede planlanmıştır.

Yaklaşık 14 35 metre arası olan teknelerde her köşesi sizin kullanımınıza göre tasarlanmış ve rahatlığınız düşünülmüştür. İçeride hava sirkülasyonunu sağlayan yüksek tavan ve evinizin konforunu aratmayacak ferah kamaralardan oluşmaktadır.

kiralık tekneler

Güçlü motorlar sizi güvenli seyehatinizin parçası durumumdadır. İster şezlong ile ister minder gulet üzerinde geniş güneşlenme alanları mevcut olup tam teşekküllü mutfak ve mavi yolculuğun en önemli unsurlarından biri olan tazikli sıcak ve soğuk su sistemi hizmetinizdedir

Zamanınızın bir dakikasını bile boşa geçirmeyeceğiniz mavi tur su sporlarının rahatça yapabileceğiniz koylarda size özel güzergahlarda durma imkanı vermekte.
Masmavi sularda bütün bu imkanlardan yararlanmak yaşam tarzınızı renklendirmek sizin elinizde.