Özel Yat Kiralamanın Size Getireceği Avantajlar

tekne kiralama turları

Yaz ayları içinde herhangi bir zamanda size yat kiralama imkanını verilmişken bunu değerlendirmek istemez misiniz?
Kişi ve ölçüleri verilmiş yatları kiralamak sizin elinizde. Gelin size bu kiralamanın avantajlı kısımlarını yaşayarak görerek ve tadarak öğrenme imkanı sunalım.
Mavi tur yolculuğunuz boyunca profesyonel kaptan ve tekne personeli size hizmet etmek için yanınızdan ayrılmayacak ve sizi ayrıcalıklı hissetmeniz için ellerinden geleni yapacaklardır. Başka sektörlerde olduğu gibi Mavi yolculuk turlarında unutulmaması gereken unsurlardan biri güvenilir ve kaliteli hizmet sunmaktır.

Guleti kiraladığınız firma, sizin bir bakıma sigortanız durumundadır ve müşteri memnuniyeti bizim için çok önemli konumdadır.

Ailenizle ve arkadaşlarınızla guletleri kiralamak mavi tur seçenekleri arasındadır. Mavi turun diğer bir avantajı da kumanya tercihlerini kendiniz yapmanız veya anlaştığınız şirkete istek listenizi bildirerek teknenizde hazır bulunmasını sağlamanızdır bu sizin zaman kaybınızı da önleyecektir.

yat kiralama turları

Web sayfamızda dolaştığınızda her bütçeye ve kişi sayısına göre aklınızdaki hayal ettiğiniz teknenin mevcut olduğunu göreceksiniz. Güvenilir ve tecrübeli ofis personelimiz, siz aradığınızda bu tekneler hakkında daha detaylı bilgilendirme sizin tercihinize göre e mail yollayıp veya sözlü olarak yapacaklardır.
Bir ailenin Otellerde haftalık konaklama bedeli karşılığında yat kiralama turlarına çıkma imkanı sağlamakta.

Web sitemizdeki incelemede göreceksiniz ve kesinlikle 5 yıldızlı otellerin size vereceği hizmetin daha fazlasını bu turlarda hafta boyunca deniz üzerinde alacaksınız. Guletlerimiz de hiçbir eksiği olmadığını hatta daha avantajlı olduğunu otelde yapamayacağınız bütün aktivitelerin kendi tercihinize göre sunulduğunu bu turlarda bulacaksınız.

Kısacası yat kiralama turlarının size getireceği avantajların geri dönüşü sizi maddi ve manevi konularda kesinlikle tatmin edecektir.