Mavi Yolculuk

Sayfamızdan mavi yolculuk hakkında genel bilgiler ile mavi tur tekneleri hakkında detaylı bilgilere ulaşabilirsiniz.

Bu isimler mavi tur veya mavi yolculuk olsun adının güzelliği ve denizi çağrıştırdığı için insanları ayrı bir
şekilde çekmektedir.
Bu turlara yani mavi turlara katılan misafirler denizin çekiciliğini Marmaris’e, Bodrum’a, Göceğe
Fethiye’ye yapılan yolculuklarla tadacakları kesindir. Mavi yolculuklarda güneşin batışı doğuşunun çekiciliğini
buralarda yaşarlar.

Mavi Yolculuk

Son yıllarda ülke dışı mavi turlarda da bir artış olmakla beraber Yunan Adaları, Hırvatistan, Karadağ, Arnavutluk mavi yolculuklarda talep görmektedir
Mavi yolculuğa kendi isteğinize göre karar verebilir tercihlerinizi ister ailenizle beraber tekne kiralayarak
yada başka misafirlerimizle beraber kabin kiralayarak mavi tura çıkabilirsiniz bu her iki tercihi yapan acentalar
olduğu gibi sadece özel tekneyi kiraya vermeyi tercih eden acentalar da mevcuttur. Özel tekne kiralama ücretleri
sezon aylarına ve teknenin özelliklerine göre farklılık göstermektedir.

Erken rezervasyon aylarını değerlendirmenizi tavsiye ederiz. Bizden erken rezervasyon hakkında bilgi almak çok kolay sitemizdeki formu doldurarak bize ulaşabilir 24 saat içinde mavi tur hakkındaki bütün sorularınıza yanıt bulabilirsiniz.
Rota tercihi de hava şartlarının durumuna göre siz değerli müşterilerimize bırakılmıştır. Gökova
körfezi, Datça, Bozburun, Hisarönü , Selimiye, Serçe, Kadırga, Göcek Köyceğiz, Turunç, Marmaris, Ekincik, Ölüdeniz Baba Adası Bodrum, Karaca, Söğüt, Fethiye mavi turlarda görebileceğini yerlerdendir. Ayrıca Knidos, Kaunos gibi antik kentleri de ziyaret etme fırsatını yakalayın.

Mavi Tur Tekneleri

Birazda mavi yolculuk tekneleri hakkında bilgi verelim. Ege Akdeniz koylarında geleneksel Türk guletlerinin
kullanılması ile yapılan yolculuklardır. Bu tekneler Fethiye, İstanbul Tuzla, Bodrum tersaneleri ve Marmaris’in Bozburun kasabasında yapılmaktadır. Bu tekneler 25 – 35 metre arasında olmakla beraber içlerindeki konfor size ev ortamını arattırmaz.

mavi turlar

Mavi yolculuk guletlerinde ki kamaralar genelde 2 kişiliktir, 6 veya 8 kamaradan oluşmaktadır. Kamara sayısına bağlı olarak 12 veya 16 kişi teknelerimiz de ağırlamak mümkündür. Kamaraları kişi saysı ve konforuna göre kendi aralarında ayrılmaktadır bunlara örnek verecek olursak twin kamara tekli yatak çift kişi, double kamara çift kişilik yatak, triple kamara double bir yatak çift kişi ve bir yatak tek kişi, master double kamara büyük ve iki kişiliktir.
Mavi yolculuk turlarına çıkmak ve mavi turun tadını çıkarmak güzel anılarla tatilinizi değerlendirmek ailenizle unutulmaz bir deniz servine yaşatır. Güneşin denizin bizlere sunduğu şifadan yararlanmak stresinizi atmış bir şekilde evinize ve işinize dönmek isterseniz bize ulaşın. Gerekli detayları size verelim şimdiden bizi tercih ettiğiniz için teşekkür ederiz. Rezervasyon: 0533 243 11 47