Mavi yolculuk için uygun tarih ve rotalar

mavi turlar

Mavi yolculuk yapanların kimisi misafirdir, denize kısa süreli teknede tatili yaşayarak kimide denizi hayat biçimi haline getirmiş kişilerdir,kimide denizde yaşayarak görerek bir yat güvertesinde doğa ile iç içe maviliklerin tadını çıkarmak için mavi yolculuğu tercih eder.

Bu tatili seçmek için ey uygun rezervasyon zamanları ocak ve mayıs arası başlamakta. mayıs ile temmuz arası, son dakika rezervasyonları yapılmaktadır.

Mavi tur talepleri son yıllar da yoğun artış göstermiştir. Yaz ortasında rezervasyonlar dolu olma ihtimalini gözardı etmemek gerekir.Bundan dolayı size önceden rezervasyonu önermekteyiz. Erken rezervasyon size uygun olan guletin seçilmesinde yardımcı olacağını unutmayın ve daha rahat bir tur geçirmenizi sağlayacaktır.

tekne kiralama

Türkiyede birçok kişi otel tatilinden ziyade tekne kiralama turlarını tercih ediyor.BU nedenden tatillerinin
kaliteli geçmesi için titiz davranıp güzergah ve tekne değişimlerine gidebiliyorlar.
İlk mavi yolculuk turuna çıkacaklar için Marmaris – Hisarönü – Marmaris, Marmaris – Bodrum – Marmaris suyun temiz olması ve su sporlarına daha uygun olmasından dolayı tavsiye edilmektedir.

Bunun yanı sıra Marmaris Göcek Marmaris rotası
tarihin deniz ile birleştiği koylarla görülmesi gereken güzergahlardandır. Marmaris Fethiye Marmaris size koylarla dolu uzun seyir yapma duraklama tercihlerinizi çoğaltma imkanı vermektedir.
Sağlamlığından şüphe etmeyeceğiniz guletlerle ülke dışı sularda mavi yolculuk yapma, havanın durumuna göre yelken açarak seyir imkanıda size bu turlarla sunulmaktadır yunan adaları hırvatistan ve karadağ bu ülkelerdendir