Mavi Yolculuk Guletlerinde Kaç Konuk ve Mürettebat Olur

Genelde kamaralar 2 kişiliktir. Kiralayacağınız guletler genelde 6,8 kamaradan oluşmaktadır. Bu kamara sayısınına göre misafirlerimiz 12 veya 16 kişilik guletlerimiz de ağırlanmaktadır. Bu teknelerimize örnek verecek olursak Agrilla 26 metre 8 kabin, Yörükoğlu 2 Gulet 29 metre 6 kabin, Prenses Gülce 23 m 5 kabin, Caferoğlu 8 Gulet 35 m 8 kabin den oluşmaktadır.
Sizin bütçenize göre ucuz ve uygun guletlerimiz hakkında daha fazla bilgi edinmek isterseniz web sayfamızdan ulaşabilirsiniz.
Gulet Kamaraları aralarında konforuna ve yatak şekline göre ayırmak gerekirse twin kamara tekli yatak çift kişi, double kamara çift kişilik yatak, triple kamara double bir yatak çift kişi ve bir yatak tek kişi,master double kamara buyuk ve iki kişiliktir.
Kiralamalarda özel kamara veya gulet kiralama olarak sizlere sunulmaktadır.Gulet kiralamalarında ki yattaki misafir saysı guruba bağlı olmakla beraber, bizde guletlerin yasal kapasitelerine uymak zorundayız.kiralık gulet fiyatları
Guletlerimizin mürettebatı genelde 3 kişiden oluşmakta kaptan, ahçı ve gemici. Kiraladığınız teknenin büyüklüğüne ve çeşidine göre teknik sorumlu, hostes teknede hizmet verebilmektedir. Gemi personeli donanımlı tecrübeli kişilerden oluşmakla beraber size her konuda yardımcı olacak sizin iyi bir tatil geçirmenize katkıda bulunmaya çalışacaklardır.

Erken ve her bütçeye uygun, ucuz rezervasyonlarınız için biran önce bizi arayın ve size sunduğumuz paketlerden yararlanın.

Tekne kiralama rezervasyonlarınız için 5332431147 ve 02524134135 nolu telefonlardan bizi arayabilirsiniz.