Mavi Turlarda Nakit Para İhtiyacınız

mavi tur

Teknemiz size teslim edilirken ödemenizi yaptıktan sonra yanınızda nakit taşımanız sizin yolculuğunu
rahatlığı açısından önemlidir. Gezeceğiniz koylardaki kasabalarda tarihi müzelerde ve alacağınız hediyelik eşya ve alışverişlerde nakite ihtiyaç mutlaka olacaktır. Kredi kartı, döviz alışveriş için ve çoğu restaurantlar da kullanılmaktadır.

Anlaşmaya bağlı olarak tekne içinde içeceklerde nakite ihtiyaç duyulabilir. Uğrayacağınız limanlarda hatta kasabalarda atm veya ptt şubeleri banka şubeleri bulunmaktadır. Tüm ödeme veya nakit ihtiyacınızı bu yerlerde karşılayabilirsiniz. Çağımızın gereklerinden olan akıllı telefonlar rotalarımızın hepsinde şebeke sorunu çıkarmadığından bütün internet bankacılığı hizmetlerinizden yararlanabilirsiniz.

tekne kiralama turlarıMarmaris Bodrum Marmaris rotasında size ait olduğunu hissedeceğiniz koylarda Marmaris Göcek Marmaris istikametinde tarihi kalıntıların koylarla birleştiği yerlerde su sporlarından yararlanmak totoğraf cektirmek bu anları ölümsüzleştirmek isteyebilirsiniz.

Bu durumları değerlendirmek zevkini çıkarabileceğiniz ücretlendirilmiş bazı eylence hizmetleri de bulunmaktadır. Örnek verecek olursak su kayağı veya benzin harcamalı tüm eğlence sınıflarında nakit ihtiyacı olabilir.

Tüm sorularınız ve erken rezervasyon için bizimle irtibata geçin ucuz tekne fırsatlarını değerlendirin.

05332431147
0252 413 4135