Kiralama Şartları

Şirketimiz bünyesinde işletmekte olduğumuz kiralık teknelerin yanı sıra sürekli çalışmakta olduğumuz farklı tekneler de bulunur. Mavi yolculuk tatil planlarınızda sadece tekneyi kiralamanız yeterli olmayıp birlikte oluşturacağımız rota belirlemesi ve yeme, içme gibi konuları da birlikte karar verip şekillendiriyoruz. Bütün şartlar oluştuktan sonra tekne kiralama sözleşmesi mail aracılığıyla sizlere ulaştırılır. Rezervasyon işleminin tamamlanması için tekne kira bedelinin %20 veya %30’u belirtilen banka hesap numaralarımızdan birisine ulaştırılır ve onay mailinin ardından kesin rezervasyon yapılmış olur.

Tekne kiralama rezervasyon iptali:
Tekne kiralamalarda rezervasyon iptali aşağıdaki hususlar göz önüne alınarak yapılır.
  1. Tekne kiralama rezervasyonunuzu ön yaptıktan sonra kendi tarafınızdan kendi isteğinizle iptal etmek istemeniz durumunda turunuz için geri ödeme yapmak yerine, turunuzu ileri bir tarihe alabiliriz.
  2. Tekne turunuzu iptal etme isteğiniz olması durumunda iptal edeceğiniz aynı haftaya başka bir misafir grubunu siz yada biz ayarlamamız durumunda iptal yaptığınız tarihe kadar ödemiş olduğunu parayı iade alabilirsiniz.

Yükümlülüklerimiz:

Sunulacak hizmetin firmamız dışında herhangi bir sebeple ( tekne arızası, hava muhalefeti v.s ) verilememesi durumunda ozelkiraliktekne.com 24 saat içerisinde aynı kalite ve konfora sahip emsal bir tekne ile tatilinize devam etme imkanı sunmakla yükümlüdür.

Kullandığımız tüm tekneler sigorta kapsamı altındadır. Siz değerli misafirlerimizde bu yapılan sigortalarda 3. şahıs kısmından faydalanabilmektesiniz ama ozelkiraliktekne.com olarak biz, daha kapsamlı şahsi seyahat sigortasına sahip olmanızı tavsiye ederiz.

Tekne turunuz için kumanya temini nasıl yapabilirsiniz ?

Tekne turunuz için kumanya ihtiyacınızı ister bizden satın alarak yapabilirsiniz isterseniz sizler kendiniz de tekne mürettebatını, tekne temel ihtiyaçlarını da düşünerek temin edebilir yada ihtiyaçlarınızın listesini bize iletip sizin adınıza alışveriş yapar siz gelmezden önce tekneye yerleştirir ve sizler de tekneye gelince kumanya harcamalarının fişini faturasını size gösterir, ödemeyi yaparsınız. Böylesi hem zamandan kazanma olur hem de daha ekonomik olur sizlere.

Kumanyayı kendiniz almanız durumunda; kumanya ihtiyaçlarını sadece yeme içme olarak düşünmeyiniz, teknede turunuz boyunca kullanılacak temel temizlik malzemeleri, tekne mutfak giderleri gibi misal tüp, damacana su gibi ihtiyaçları ve teknenin tüm mürettebatı için de yeme içme ( mürettebata alkollü içecekler alınmaz ) temin etmeniz gerekiyor.
Bu durum sizler için hem zaman kaybı ve hem de neyin ne kadar gideceği kuşkusu doğurabilir. Turunuz ve tekne ve tekne mürettebatı için alacağınız malzemelerin tamamı belki ilk 3 günden sonra bitebilir bunlar olağan durumlar.. Böyle durumlar da en yakın da ki bir limandan kumanya ikmali yapabilirsiniz yada hiç böyle şeylerle uğraşmak istemezseniz ozelkiraliktekne.com olarak bizden kumanya satın alabilirsiniz yada kumanya listenizi bize mail atıp sizin adınıza biz kumanya ihtiyacınızı karşılar siz tekneye gelmeden tekneye yerleştirir ve hazır ederiz.
Tercih sizlere ait ozelkiraliktekne.com olarak bizim amacımız sizlere en güzel şekilde mavi yolculuk turunu yaşatabilmek..