Gulet seçimindeki en önemli hususlar

Teknelerimizi seçerken bütçesel durumunuza zevkinize ve seyahate çıkacağınız grubunuzu belirlemek amaçlı sizlere yardımcı olabiliriz. Teknelerimizi kiralarken şirketimizin bu güne kadar olan tecrübelerini ön plana çıkartarak seyahatiniz boyunca sorun çıkarmayacak tekne, uyumlu bir kaptan, tecrübeli personeli sizin tercih ettiğiniz tarihler arasında ayarlayacağız.
Acentamız yardımıyla kiralayacağınız teknelerin denenmiş devamlı mavi turlara çıkmış olması sizin mavi tur yolculuğunu güzel geçirmeniz açısından önem taşımaktadır.


Hızlı çalışma temposunun ve yılın getirdiği yorgunluğu atmak ,sorunsuz bir mavi yolculuk geçirmek sorularınızın yanıtlarını almak istiyorsanız size en uygun tekneyi kiralamak isterseniz bizi aramanız yeterli.

Tecrübeli çalışma arkadaşlarımızla beraber sizleri bilgilendirmek için beklemekteyiz.
Özel tekne kiralamada guruptaki kişi sayısının belirlenmesi önceliklidir ve bu sayıya göre kiralayacağınız uygun teknenin seçiminin yapılmasıdır.Mavi yolculuk teknesi olan klasik guletlerin yanı sıra katamaran, motor yat ,yelkenli teknelerin kiralanması da yaygınlaşmaya başlamıştır.

Bu tür tekne kiralamalarını da firmamız aracılığı ile yapabilirsiniz.
Mavi tur tekneleri kiralamasında seçim yaparken kabin sayısı kullanım alanları mutfak güneşlenme alanları teknenin hızı gibi detayları göz önüne almalı ve grubunuza uygun olan mavi yolculuk guletlerini belirlemelisiniz.
Daha rahat ve konforlu seyahat yapmak istiyorsanız kişi sayısına göre yeterli alana sahip ve geniş gulet seçmeniz önemlidir.
Mavi yolculuğa çıkan guletlerimiz genelde yelkenle yapılacak seyahatlere göre dizayn edilmiştir böyle bir isteğiniz var ise mutlaka bizden tekne hakkında ön bilgi edinmeniz gerekmektedir. Bunun yanı sıra katamaran veya yelkenli teknelerimiz den kiralayabilir lüx ve konfor hız ararsanız motor yatlarımızı tercih edebilirsiniz.

Mavi yolculuğun keyfini size sunduğumuz değişik teknelerimizle çıkarabilir arkadaş veya aile grubunuzla güzel bir tatil geçirebilirsiniz.Sizlere bunların teminatı vermekten gurur duyuyoruz.Mavi tur sonunda gelecek senenin rezervasyonunu aklınızda hiç soru olmadan yapacağınızın dan eminiz.

Şimdiden bizleri tercih ettiğinizden dolayı teşekkür ederiz .