Bodrum’dan Fethiye’ye Mavi Yolculuk

mavi yolculuk

Bodrum’dan Fethiye’ye mavi yolculuk tekneleri unutulmaz eşsiz deniz tatilini bizimle yaşamaya ne dersiniz ?

Mavi yolculuk dünyanın sayılı yerlerinde bulunan bunların içinde en popüler olan ülkemizde yeşilin ve mavinin buluştuğu koylarda gece gündüz Türk yapımı ve tipi ahşaptan üretilmiş gulet tarzı teknelerde yapılan tatil türüdür.
Mavi yolculuğun en önemli ögeleri kültür macera tarih ve dinlence sizlerle olacak ve deniz üzerindeki yaşamla bu ögeleri birleştirerek 1 hafta tatilin tadına varacaksınız.
Şehrin getirdiği karmaşa stres ve kalabalıktan mavi yolcuklar sayesinde kurtulmanız mümkün. Bodrumdan başlayan mavi yolculuk Fethiye kıyılarına kadar uzanmakta buralardaki koylarda duraklamakta ve tarihi yerler ziyaret edilip ege köylerini görme imkanı mavi yolculukla bulmaktasınız.
Uğrayacağınız liman veya köylerin olduğu koylarda kıyıya inerek yöresel yiyecek ve giyecek alışverişinden yararlanabilirsiniz.
Egenin ve Akdeniz in eşsiz koylarında duraklayarak güneşin veya denizin tadını çıkarmak sizlerin elinde ağzınızdan çıkacak her kelime tecrübe sahibi kaptanımız ve mürettebatımız tarafından yerine getirilmeye çalışılmaktadır. Mavinin ve yeşilin buluştuğu bu koylarda spor aktiviteleri yapabilir gece ise denize girmenin tadını çıkararak dalışlar yapabilirsiniz.Gece sohbetlerine de mangal keyfinin tadını çıkarırsınız.
İşte bu güvenliği ve rahatlığı ön plana çıkarılmış olan Teknelerimiz Türk tersanelerinde mavi yolculuklara hazırlanmakta yaşam alanlarının büyüklüğü göz önüne alınarak müşterilerimizin taleplerini karşılayacak şekilde inşa edilmektedir.
Şimdi sıra sizde sitemizde size en uygun tekneyi seçin ve bizimle irtibata geçin. Sizlere ucuz ve ferah guletlerimiz le unutulmaz tatil geçirmeniz için yardımcı olalım.